KATEGORITE

Tende Projektori PSA-112 200 x 200 me Motor

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K82-28

19,990 L

Përshkrimi

Tende projektori

Me elektromotorr qe mund te beni hapje dhe mbylljen nga distanca me telekomande

Madhësia e ekranit: 112 “/ 200 x 200 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tende Projektori PSA-112 200 x 200 me Motor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.