KATEGORITE

Tende Projektori PSM-118 213 x 213

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K82-26

10,990 L

Përshkrimi

Mekanizmi rrotullues i tendesdhe frena automatike mundësojnë hapjen dhe mbylljen.

Madhësia e ekranit: 118 “/ 213 x 213 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tende Projektori PSM-118 213 x 213”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.