KATEGORITE

Tende Projektori PSM-96 dhe Tripod 172 x 172

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K82-24

9,990 L

Përshkrimi

Tende projektri dhe Tripod per mbajtjen e tendes

Mekanizmi rrotullues i tendes dhe frena automatike mundësojnë hapjen dhe mbylljen.

Madhësia e ekranit: 96 “/ 172 x 172 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tende Projektori PSM-96 dhe Tripod 172 x 172”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.