KATEGORITE
Sale!

USB me hyrje android Platinet 32GB

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K123-108

1,990 L 1,290 L

Përshkrimi

USB me hyrje android Platinet.

Memoria 32Gb.

Mund te perdoret per memorie shtese te celularit.

cdo video apo foto mund ta shikoni ne celulare dhe kompjuter.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “USB me hyrje android Platinet 32GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.