KATEGORITE

Aparat kafeje espresso vintage ariete 1389

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K156-79

QUICK OVERVIEW

K156-79

18,590 L

Përshkrimi

Makinë Espresso me një dizajn elegant dhe të rafinuar, në stil të cilësisë së mirë, të pasuruar nga detaje të çmuara pastel me përfundime metalike. Me fuqinë e tij 900W, 15 bar presion, mbajtës të filtrit për pods dhe pluhur (1 dhe 2 gota), tabaka të heqshme dhe enë me ujë, ju lejon të shijoni kafe dhe kapuçet e butë dhe të dendur në shtëpi si ato të barit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Aparat kafeje espresso vintage ariete 1389”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.