KATEGORITE
Sale!

Batanije elektrike dopio

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K153-1

1,990 L 1,190 L

Përshkrimi

Batanije elektrike per ngrohje

Permasat 160 x 120 cm

Vendoset siper dyshekut nje ore para se te shtriheni

Fuqia 60 W

Tensioni 220 V

Frekuenca 50 Hz

Përshtypje

  1. shoppadmin

    Ju lutem qe te bejme verifikimin e porosise tuaj na kontaktoni ne inbox tone ne Facebook ose na telefononi ne numrin : +355 456 200 32 ose ne whatsupp dhe viber ne +355 69 95 93 545

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.