KATEGORITE

Blender ariete drink ‘ngo 572

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K156-62

QUICK OVERVIEW

K156-62

6,590 L

Përshkrimi

Për përgatitjen e smoothies me vitamina për të marrë me vete gjatë gjithë ditës, kudo që të jeni. Ai kombinon funksionin e vakumit me funksionin praktik “përgatisni dhe sillni me vete” produktin, të garantuar nga dy shishet pa pagesë BPA të pajisura me një kapak larg. Duke shtypur një buton të vetëm, do të jetë e mundur të hiqni ajrin nga shishja në mënyrë që të ngadalësoni procesin e oksidimit dhe për këtë arsye të ruani aromën e pijeve për më gjatë. Me katër bladat e çelikut inox ju gjithashtu mund të copëtoni akullin për të bërë kokteje të shkëlqyera.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Blender ariete drink ‘ngo 572”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.