KATEGORITE

Blender dore First Austria FA-5290-4

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K85-114

2,490 L

Përshkrimi

Një shpejtësi + turbo
Katër thika nga çelik inox për të përmirësuar rrjedhën dhe rezultatin përfundimtar.
Motor DC i fuqishëm
Shufra çeliku inox
Niveli i zhurmës: ≤ 72 dB (A)
Fuqia: 230W dhe 250W

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Blender dore First Austria FA-5290-4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.