KATEGORITE

Freskues Personal Arctic Air

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K133-61, kk-259

2,490 L

Përshkrimi

Arctic Air Ultra është si një kondicioner i lëvizshëm që ftoh, pastron, filtron dhe humidizon ajrin rreth jush.

Thjesht shtoni ujë dhe fillon të defektoni ajrin e freskët dhe të pastruar.

Mënyra e thjeshtë por efektive për të qëndruar e ftohtë.

I vogel praktik dhe teper, efektiv.

Arctic Air Ultra eshte ideal në tryezën tuaj në punë ose në shtëpi.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Freskues Personal Arctic Air”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.