KATEGORITE

Grirese mishi First Austria FA-5140

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-97

10,990 L

Përshkrimi

Grirese mishi First Austria

Model: FA-5140

Funksionim i lehtë, i sigurt dhe i shpejtë

Këshilla të ndryshme për bluarje

Funksioni REVERSE

Thika çeliku inox

Pjesë metalike

I lehtë për t’u pastruar

Mbrojtja nga mbinxehja

2 nivele fuqia 700W dhe 1800W

Tensioni 230V

Frekuenca 50Hz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese mishi First Austria FA-5140”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.