KATEGORITE

Grirese Nicer Dicer Fushion Smart

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-249

2,990 L

Përshkrimi

Griresja shum-funksionale Nicer Dicer Fushion Smart

Me 16 aksesore te ndryshem.

Grini apo copetoni ne forma te ndrshme per sallata, supe etj.

Ene qe mund te mbani perimet apo frutat.

Kapak lehtesisht te perdorshem qe vetem me nje ulje dhe mund te grini cdo gje.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese Nicer Dicer Fushion Smart”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.