KATEGORITE

Hekur Rrobash Venus

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K84-32

2,990 L

Përshkrimi

Hekur Venus 2200 watts me doreze te bute dhe te komandueshme me temperature te kontrollueshme dhe pllake qeramike e cila nuk djeg rrobat tuaja.

Nder pajisjet per shtepine  me te pershtatshme fale dizenjos dhe cilesise se saj.

Me 1 vit garanci.

Drita pilotit do ju udhezoje per gjendjen gati per pune te tij.

Me kordonin ne 1.5 m

220V,50V

*Vete pastrues ne bazamentin e tij qeramik.

Me proces avullimi te vazhdueshem.

Hekuros gjith gardaroben pa u lodhur aspak.Kenaqu me perdorimin e tij.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hekur Rrobash Venus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.