KATEGORITE

Kondicioner First Austria FA-5571-8

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-62

12,990 L

Përshkrimi

Kondicioneri portativ qe nuk ka nevoje per tuba.

Ju sjellim super-kondicionerin shume ekonomik FIRST AUSTRIA.

JONIZON ajrin pra nuk e than.

E transportoni nga njera dhome ne tjetren dhe ngroh cdo ambjent deri ne 20-25 m2 ose 60 m3.

Produkti me i shitur kete sezon. Kapeni tani kete super-mundesi.

E kombinuar per 5 ore ne dite i ndezur eshte rreth 60 -70 leke ne dite ndryshe nga 120-150 leke ne dite qe konsumon nje kondicioner normal per te njejtat ore pune.

Temperatura mberrin rreth 30 grade san je kondicioner standard. Ka opsionin Cool/warm/hot wind selection.

Permes teknologjise se pllakes se qeramikes ai kthen jonet ne nxehtesi duke kursyer dhe duke mos thare ajrin.

Vetem vareni ne mur, vendoseni ne prize e percaktoni temperaturen.

2000 W

1- Aerotermi me ekran LCD dhe me pllake qeramike.
2- Funksion me 1 apo 2 nivele
3- Konsum 1 kw/ore ne nivelin e pare dhe maks 2 kw/ore ne nivelin maksimal aq sa nje ngrohese e vogel.
4- Opsioni Swing per levizjen e flatrave
5- Opsioni Timer per gradimin dhe fikjen pas 1-8 oresh.                                                                                         6- Punim i qete dhe pa zhurme 61 (db)A – 50 Hz

7- Funksion mbrojtjes nga mbinxehja                                                                                                                          8- Telekomande dhe manual
9- 1 vit garanci

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kondicioner First Austria FA-5571-8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.