KATEGORITE
Sale!

Ibrik elektrik ariete 2874

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K156-77

QUICK OVERVIEW

K156-77

4,990 L 3,990 L

Përshkrimi

Kane automatik për çaj dhe çajra bimor. Elegante dhe shumëngjyrëshe, ato janë gjithashtu të lehta dhe praktike për t’u përdorur falë rrotullimit 360 ° të bazës. Ato gjithashtu fiken automatikisht kur të arrihet temperatura.

Dimensionet: 12.5 x 22 x 17 cm

Fuqia: 1000-1190 W

Kapaciteti: 0,8 litra

Pa kabëll me bazë 360 °

Mbyllja automatike

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ibrik elektrik ariete 2874”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.