KATEGORITE

Makinë candy pambuk sheqeri 2971

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K156-76

QUICK OVERVIEW

K156-76

5,890 L

Përshkrimi

Pajisja është e përshtatshme për të bërë pambuk sheqeri.  Megjithë madhësinë e saj të vogël, pajisja duket shumë mbresëlënëse.

Në grup do të gjeni një lugë, e cila gjithashtu do të masë vëllimin e saktë dhe dy kone plastike.

Fuqia: 450 W. Mundësia për të bërë karamele pambuku me karamele sheqeri.

 

Fuqia 450 Watt

Punon me sheqer të grimcuar

Përfshirë një lugë matëse

Gjatësia e produktit 26.00 cm

Gjerësia e produktit 25.00 cm

Lartësia e produktit 25.50 cm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makinë candy pambuk sheqeri 2971”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.