KATEGORITE

Ngrohese me rrotullim RENOVA KPT-2000B

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K78-1

5,990 L

Përshkrimi

Ngrohese me pllaka qeramike RENOVA

Voltage: 220-240V

2 nivele ngrohje: 1000W / 2000W

Me ekran LED qe ben kontrollin nga larg

Levizje rrotulluese me nje kend te gjere

Anti mbrojtje ndaj te ftohtit dhe anti mbrojtje ndaj te ngrohtit

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese me rrotullim RENOVA KPT-2000B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.