KATEGORITE

Panel Xhami ne Formen e Oxhakut FUEGO

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K01-283

14,990 L

Përshkrimi

Ngrohese Fuego EF 11 ARC

Panel xhami i lakuar ne formen e oxhakut.

2 nivele fuqie 1000 W – 2000W

Flaka Elektrike

Me telekomandë për të kontrolluar flaken dhe te ngrohtin nga distanca

Atmosferë magjike, romantike dhe te ngrohte.

Përmasat: Gjatësia 56 cm / Gjerësia 78.5 cm / 10.5 cm thellësi.

Garancia 1 Vit

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Panel Xhami ne Formen e Oxhakut FUEGO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.