KATEGORITE

Ngrohese qeramike JL NOVA KPT-2000B

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K133-37

4,990 L

Përshkrimi

Ngrohese kolone qeramike

Marke JL NOVA

Model: KPT-2000B.

Pllake qeramike per nje ambjent te pershtatshem deri ne 20 metra katrore.

E dizenjuar per te pershtatur ne cdo pozicion te shtepise.

Me pllake qeramike qe ngroh me shume se cdo ngrohese tjeter.

2 nivele ngrohje 1000W dhe 2000 W.

Me telekomande.

Rrotullim 90 grade.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese qeramike JL NOVA KPT-2000B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.