KATEGORITE

Ngrohese Ventilator First Austria FA-5568-2

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-98

1,490 L

Përshkrimi

Ngrohës ventilator.

2 nivele për ngrohje 1000W dhe 2000W.

Ngrohje ose ftohje

Dritë treguese e energjisë

Termostat

Fuqia 2000W

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese Ventilator First Austria FA-5568-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.