KATEGORITE

Shtrydhese agrumesh spremi 408

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K156-49

QUICK OVERVIEW

K156-49

2,690 L

Përshkrimi

Modeli i ri Spremi nga Ariete eshte shtrydhesi ideal i agrumeve. Ne saje te funksionit te tij te kundert,realizon njekohesisht shtypjen dhe ruajtjen e brumit nga njera ane dhe nxjerrjen e lengut nga ana tjeter. Permban gjithashtu nje mburoje e cila e mbron ate nga pluhuri dhe papastertite. Me Spremi,mengjesi juaj mund te kthehet ne nje kohe relaksi!

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Shtrydhese agrumesh spremi 408”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.