KATEGORITE

Shtrydhese Agrumesh

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-46

8,990 L

Përshkrimi

Shtrydhese agrumesh mekanike per portokalle, shege, limon.

I projektuar posaçërisht për të shtrydhur fruta të buta me lëkurë të tillë si portokalli, shega.

Kurseni kohe dhe energji.

E projektuar me dorezë antislip dhe një enë per leng frutash.

Materiali çelik inox.

Lengje te fresketa dhe me plot vitamina.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Shtrydhese Agrumesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.