KATEGORITE

Shtrydhese dore multifunksionale

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k86-87

1,490 L

Përshkrimi

E thjeshte dhe lehte ju do te keni leng frutash apo perimesh 100% natyral.

Shikoni video per me shume detaje.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Shtrydhese dore multifunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.