KATEGORITE
Sale!

Tenxhere Multicooker Kenwood 10ne1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-01

9,990 L 5,990 L

Përshkrimi

Versioni me i ri i multicooker, Kenwood.

Gatuani shpejt reduktoni kohen, kurseni energji.

Pergatisni ushqime te shendetshme dhe me plot vlera ushqyese.

Percaktoni ushqimin qe do te gatuani dhe me nje prekje te butanave ushqimi pergatitet ne pak minuta.

Kapaku duhet mbyllur qe tenxherja te filloj gatimin, shmangni bllokimin e daljes se ajrit me ushqim, pajisja do te fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit .

Fuqia 900 w

Kapaciteti 6 L

Tensioni 220 V

Frekuenca 50 Hz

Garancia 1 vit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tenxhere Multicooker Kenwood 10ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.