KATEGORITE

Tenxhere Multicooker Montecasa Premium Pro 18ne1

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k139-104

 

9,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

Qe gatimet tuaja te kene shije.

Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.

Kapaciteti 6 Litra

Fuqia: 1000 Watt.

Presioni maksimal: 90kpa

Tasi i gatimit kunder ngjitjes se ushqimit.

Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.

Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.

Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tenxhere Multicooker Montecasa Premium Pro 18ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.