KATEGORITE

Tenxhere Multicooker Montecasa Premium 18ne1

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-35

8,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

Tenxhere Multicooker Montecasa Premium 18ne1

 • Versioni me i ri i multicookerit Montecasa premium.
 • Tas qeramike qe ju lejon te gatuani me plot shije.
 • 18 funksione te ndryshme ne nje pajisje te vetme
 • Qe gatimet tuaja te kene shije.
 • Gatuani cdo gje, supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.
 • Kapaciteti 6 Litra
 • Fuqia: 1000 Watt.
 • Presioni maksimal: 90kpa
 • Tasi i gatimit kunder ngjitjes se ushqimit.
 • Mbrojtje e sigurise per mbinxehjen.
 • Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.
 • Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese.
 • Ekrani elektronik tregon kohen e cdo proces gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.
 • Termus ushqimi nje katesh dhe dy katesh.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tenxhere Multicooker Montecasa Premium 18ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.