KATEGORITE

Thekese buke First Austria FA-5366

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K85-48

1,990 L

Përshkrimi

Thekese e dizenjuar posacerisht per kenaqesine tuaj.

Me dy hapesira per te thekur.

Thek pa djegur dhe ngjitur.

Fuqi maximale: 750 W

Provo me te miren nga marka te besueshme boterore !

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Thekese buke First Austria FA-5366”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.