KATEGORITE

Xhezve elektrike Sonifer SF-3523

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K133-110

1,790 L

Përshkrimi

Xhezve elektrike Sonifer qe mund ta perdorni per te bere kafe turke ose te bere qumeshtin kremoz.

Dizajn çeliku inox

Tensioni: 220 V ~ 240 V

Fuqia: 800 W

Me pjese elektrike te levizshme.

Hidhni qumeshtin ne xhezve dhe ne pak sekonda ai do te behet kremoz

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Xhezve elektrike Sonifer SF-3523”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.