KATEGORITE

Kanatjere Slimming Lift per meshkuj

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-21

1,490 L

Përshkrimi

Veshjet per hollimit e trupit të meshkujve.

Kanatjere Slimming Lift do t’ju reduktoje masen trupore qe mund te veshni cdo gje qe deshironi dhe te dukeni me bukur.

Visheni poshte rrobave dhe barku juaj do te zhduket.

Ju do të ndiheni rehat dhe të sigurt, dhe vishni rrobat qe aq shume i deshironi.

Korseja mbledh trupin dhe ben qendrimin drejt te shpines.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kanatjere Slimming Lift per meshkuj”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.