KATEGORITE

V-Shape Trainer – Reduktues i perimetrit te belit

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-137

2,490 L

Përshkrimi

Nese keni nje bark te madh,mos u shqetesoni.

Me V-Shape ne sekonda terhiqni belin tuaj,pasi ka sistemin e dyfishte te ngjeshjes,thith,dobeson belin,mbeshtet shpinen ,qendrimin,trajton pjesen e belit per formen perfekte ne forme V.

Me sistem ajrimi ne lekuren tuaj,pasi nuk ju le te djersini.

Do dukeni sikur keni bere gjithe jeten palester.

Mund te vishet mbi ose nen rroba dhe nuk duket,ne palester,ne punet e shtepise,ne zyre.

Rri mire te cdo permas trupore.Shijoni videon demostruese.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “V-Shape Trainer – Reduktues i perimetrit te belit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.