KATEGORITE

Ruajtesja e bebave Lock Band

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

k81-74

390 L

Përshkrimi

Ruajtesja e bebave Lock Band

  • Mbroni fëmijën nga rreziku i papritur i hapjes së derës së kabinetit.
  • Ideale për mbajtjen e kabineteve, mbulesave, orarit dhe dyerve të pajisjes.
  • Materiali me cilësi të lartë, i padëmshëm ndaj trupit të njeriut Ka pads ngjitës për t’u ngjitur në të gjitha sipërfaqet e njëjta.
  • Lehtë për t’u aplikuar, thjesht ngjiteni në derën e kabinetit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ruajtesja e bebave Lock Band”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.