KATEGORITE

Karrige ushqimi Cynebaby

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K209-39

9,990 L

Përshkrimi

Karrige ushqimi Cynebaby

Material i bute dhe shume i rehatshem per femijen tuaj.
Lartesi e rregullueshme sipas deshire.
Shporte shoppingu.
Goma me mekanizem bllokimi.
Tabaka e levizshme.
Lahet me lehtesi.
Karrigia Cynebaby ju mundeson mbyllje paraktike dhe ze pak vend. 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karrige ushqimi Cynebaby”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.