KATEGORITE

Karrige ushqimi Smarty Pop- Cam

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K62-58

6,290 L

Përshkrimi

Ska rendesi mosha, tani me karrigen smarty pop femija juaj do jete i ulur ne tryeze me ju, me nje siguri te larte dhe komoditet.

  1. E pershtatshem per femije nga 6-36 muaj.
  2. Lartesi e rregullueshme ne 4-nivele.
  3. Patrohet lehte me nje sfungjer.
  4. Pelhurae e levizshme dhe lahet ne 30 grade.
  5. Mbyllje ultrakompakte — Po jo vetem, ju mund ta merni me vete kudo qe te shkoni fale lehtesi te palosje se karriges.
  • Hapur:  37 –  42 – 50 cm
  • Mbyllur:  37 –  42 –  13 cm

Ajo vendoset siper nje karrige te zakonshme, kujdes te mos harroni te vendosni rripat e sigurimit qe ka karrigja Smarty pop duke e lidhur me karrigen e zakonshem, qe femija juaj te mos rrezohet.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karrige ushqimi Smarty Pop- Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.