KATEGORITE

Karroce per femijet binjake Twin FLip – Cam

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K62-88

32,490 L

Përshkrimi

Me peshe te lehte ( vetem 11.2kg ) dhe kompakte ( vetem 105 cm ne lartesi) me kornize alumini.

Mbeshtetese shpine shume-pozicionale te pershtatshme qe nga lindja.

Vend te gjere dhe te thelle te mbeshtetur ne 5 pika sigurie.

Me goma / rrota me sistem bllokimi/frenimi para dhe pas  jane te sinkronizuara.

 

Aksesoret qe perfshihen jane:

  • 2 tenda/ombrella me disa pozicione
  • Shporte pazari/shopping
  • 2 mbulesa te kembeve qe lahen ne 30 ° C

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Karroce per femijet binjake Twin FLip – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.