KATEGORITE

Krevat portativ dhe tavoline ndrimi Daily Plus Cam

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k62-116

13,990 L

Përshkrimi

Per mamin dhe bebe te lumtur ajo cfar duhet eshte ….

Mund te luajne ose te flejne femija ne te.
Ne pjesen e siperme te koshit eshte edhe nje dyshek i
vogel i cili sherben per nderrimin e femijes.
Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi me lehtesi
per shkak te 2 rrotave te medha.
Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi. 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Krevat portativ dhe tavoline ndrimi Daily Plus Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.