KATEGORITE

Lorelli Robdeshamber 92 cm

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K119-120

2,290 L

Përshkrimi

Lorelli Rrobdeshamber 92 cm

Than ujin ne trupin e bebes dhe e mban ate serish te bute

Material pelhure e bute pambuku qe pershtatet mjaft mire me lekuren dhe nuk e ashperson ate

Perdoret menjehere pas larjes se bebes dhe per ta mbajtur me te pas dushit

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Lorelli Robdeshamber 92 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.