KATEGORITE

Makine me telekomandim per femije

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k225-25

34,990 L

Përshkrimi

Drejtoni makine tuaj edhe pa patent..

Makine e madhe per femije… me 2 alternativa qe mund ta  ngase vete femija, por me ane te telekomandes e komandon drejtimin e makines edhe prinderi.

 

  • Me telekomande.
  • Bateri te rikarikueshme
  • Dyer qe hapen
  • Muzike dhe lidhje me mp3 ose karte memorie,
  • Rrip sigurim.
  • Pedale  gazi.
  • Cedile lekure.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine me telekomandim per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.