KATEGORITE

Pershtates per karroce – Cam

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k62-110

3,990 L

Përshkrimi

  • Aksesore qe kthen skeletin e karroces verore  funksionale  per te vendosur sexholino.
  • Cilesore dhe e sigurt per femijen tuaj.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pershtates per karroce – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.