KATEGORITE
Sale!

Pista dhe makina Magic Tracks per femije

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-219

2,990 L 1,490 L

Përshkrimi

 Pista dhe makina Magic Tracks
Ndertoni dhe kombinoni ngjyrat e pistes sic juve ju pelqen..
Paketimi perfshine:
▪️220 pjesë qe mund te ndertoni nje piste deri ne 3.3 m duke i dhene forma të ndryshme piste.
▪️1 – makine e kuqe
▪️Lodër argetuese për të luajtur me fëmijët tuaj
Argetim po ju pret 😉

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pista dhe makina Magic Tracks per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.