KATEGORITE

Portobebe per femije Kit auto – Cam

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k62-105

4,490 L

Përshkrimi

Portobebe per femije Kit auto – Cam

  • Portobebe e sigurt  me isofix, per nje udhetim te sigurt dhe te rehatshem.
  • E pershtatshme per sketet te karroces, por te markes Cam.
  • Ombrelle e levizshme ne disa pozicione.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Portobebe per femije Kit auto – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.