KATEGORITE

Skelet mbajtese shume funksional – Cam

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k62-108

4,490 L

Përshkrimi

Skelet mbajtese per portobebe, sexholino,  ndejtese-karroce..

Cilesore dhe e sigurt per femijen tuaj.

Goma plastike, pavarsisht levizjeve te femijeve skeleti nuk rreshqet.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Skelet mbajtese shume funksional – Cam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.