KATEGORITE

PRINTER TYSSO THERMAL 80MM,250MM,SEC,USB

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K40-103

16,290 L

Përshkrimi

PRINTER TYSSO THERMAL 80MM,250MM,SEC,USB

Printeri  termik PRP-250C ofron një shpejtësi të lartë të besueshme 250 mm / sek

Model: PRP-250C

Shpejtësia e Printimit: 300mm/sec

Tensioni: 220-240V

Fuqia Input: DC24V / 2.5A

Komanda e Printimit EPS / ESC / POS

Gjerësia e letrës 80 x 0,5mm (gjerësia e printimit 72mm)

Lidhje me fishe USB dhe LAN.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “PRINTER TYSSO THERMAL 80MM,250MM,SEC,USB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.