KATEGORITE

Projektor LED RD-802

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-206

9,490 L

Përshkrimi

Kinema ne shtepine tuaj.

Jete gjatesia e projektorit eshte 2000 ore.

Pervec kesaj drita LED  nuk jane te nxehta qe do te thote ju mund te fikni projektori  menjehere pasi kenimbaruar pune, pa pritur qe drita te ftohet.

Niveli i zhurmes eshte 25dB qe mund te krahasohet fare mire me zhurmen e nje laptopi.

Game te gjere ngjyrash dhe  ngjyra te thella qe siguron nje imazh qarte dhe te paster si nje televizor .

 • Modeli: RD-802
 • Projektor me një rezolucion min 480*320 dhe max prej 1920*1080
 • Ndriçimi 1400 lm  ( lumenes ) 
 • Raporti i kontrastit 1000: 1
 • Dimensionet: 16.8*11*7 cm
 • Projektor distance: 1.2-3.6 m
 • Madhesia e imazhit: 20-100 inches
 • Audio: Stereo input
 • Drita: LED
 • Input ( porta) USB, TF, HDMI, AV ( 3ne1)

Paketimi perfshin:

 • Projektorin,
 • Karikuesin.
 • Telekomanden.
 • Fishen 3 ne 1

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Projektor LED RD-802”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.