KATEGORITE
Sale!

Aparat kunder gerrhitjes

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K203-23

890 L 790 L

Përshkrimi

Aparat kunder gerrhitjes

 

  • Nese deri tani gerrhitja e partnerit ose te dashurve tuaj ju ka shqetesuar ne sjellim per ju zgjidhjen kurndra gerrhitjes.
  • Aparati kundra gerrhitjes eshte projektuar per te ndaluar gerrhitjen dhe t’ ju lejoje te merrni fryme lirisht.
  • Material silikoni i cili nuk do tju shqetesoje aspak.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Aparat kunder gerrhitjes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.