KATEGORITE

Çante 3ne1 ROMIX RH10

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K39-47

1,990 L

Përshkrimi

Romix RH10 3 në 1 cante udhëtimi e palosshme.

Material: Poliester

Organizer me xhepa dhe çanta të ndryshme, për te mbajtur aksesoret tuaj ne udhetime.

Kapacitet të mjaftueshme për të akomoduar të gjithë paketën tuaj të udhëtimit si: aksesore rroje, detergjent, peshqirë, sapun, gargarë, dhe sende të tjera të kozmetikës.

Dizajn i veçantë i ndërtuar që te varet në derë ose në mur, të lehtë për të marrë çdo send që ju nevojitet.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Çante 3ne1 ROMIX RH10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.