KATEGORITE

Depilator Finishing Touch Flawless Women’s

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k81-76

1,990 L

Përshkrimi

Depilator Finishing Touch Flawless Women’s

  • Heq pushin e fytyrës në çast dhe pa dhimbje nga lëkura.
  • Të sigurt në të gjitha zonat e ndjeshme.
  • Kërkon 1 bateri AA –
  • Ky produkt është pastrues autentik i përsosur i pushit.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Depilator Finishing Touch Flawless Women’s”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.