KATEGORITE
Sale!

Depilator Finishing Touch

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-208

1,490 L 790 L

Përshkrimi

Makinë prerëse në një zonë të vogël ne fytyre, në krahun tuaj ose këmbën

Heq pushin menjëherë dhe pa dhimbje

Të sigurt në të gjitha zonat e ndjeshme

Mbyllet si një thikë, nuk do të bëjë qe flokët te rriten përsëri trashë

Vjen me bateri AAA dhe 2 skedarë krehër

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Depilator Finishing Touch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.