KATEGORITE

Depilator Flawless

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-194

1,990 L

Përshkrimi

Depilatori Flawless për të hequr qimet e padëshiruar të fytyrës dhe të trupit.

Dizajni i saj siguron trajtim të përshtatshëm.

I butë që përdoret çdo ditë, ju jep performancë më të lartë në depilim, duke ju dhënë një qëndrueshmëri të përsosur dhe afatgjatë.

Dizajni praktik dhe i vogel qe mund ta merrni kudo me vete.

Është një mënyrë e lehtë pa dhimbje për të hequr qimet në fytyrë ose në trup.

Materiali: ABS + thika çelik inox.

Punon me 1 x bateri AA.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Depilator Flawless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.