KATEGORITE

Furce Remington B85R28B

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K127-46

1,490 L

Përshkrimi

Furce Profesionale Remington.

Kreh floket tuaj duke ju dhene me shume volum dhe shkeqim.

Veshje qeramike qe mbron floket nga nxehtesia.

Ky kreher redukton ondet dhe kacurelat e padeshiruar, duke u falur flokeve butesi dhe duke ju dhene me shume shkelqim.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Furce Remington B85R28B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.