KATEGORITE

Furce Remington B97TEU

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K127-47

1,290 L

Përshkrimi

Eleminon vajra natyrore nga lëkurë e kokës

Ndihmon stimulimin e kokës dhe në këtë mënyrë rrit fluksin e gjakut, të cilat mund t’ju ndihmojë të rriten flokët.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Furce Remington B97TEU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.