KATEGORITE

Krem per thonje Nail Repair

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K117-42

2,490 L

Përshkrimi

PER THONJE TE SHENDETSHEM- NAIL REPAIR CREAM

Sasia 15 gr

Thonjte e bute dhe te brishte do te jene mire  vetem duke  perdorur  kremin NAIL REPAIR CREAM.

Nje formule unike dhe e pazakonte per thonjte te shendetshem dhe te bukur estetikisht.

  • Rinderton thonjte e brishte dhe thonjet qe thyhen lehte duke e kthyer ne formen e tij natyrale.
  • Rikthen ngjyren e thonjeve natyral, duke zhdukur papastertit e mbetura nen thua apo qelizat  e karbonizuara.
  • Eliminon eren e forte te  infeksionit  dhe do te zhduk çdo kruarje te shkaktuar nga kerpudhat toenail

💥EFEKTET💥
➡️Parandaloni carjen e thonjve
➡️Riparon të çara e thonjve
➡️Miremban pamjen e thoit estetikisht
➡️Largon kerpudhat e mykut
➡️Hidraton lekuren rreth thoit dhe thoin po ashtu

Perberesit kryesore:
Glycerin, pseudolarix amabilis, proteina te grurit te hydrolyzed, paraffin te lenget, angelica sinensis, glutenosa rehmannia, acid salicilik

📌Perdorimi:
1. Lajini duart dhe lerini te thahen
2. Aplikoni kremin ne thua dhe lereni 10 minuta
3. Pastaj lajini duart serisht
4. Perdoret nje here në dite
5. I perdorshëm 30 – 40 dite

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Krem per thonje Nail Repair”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.